• Lorem ipsum dolor sit amet İstanbul/Türkiye
  • 0 (000) 000-0000
  • demo@demo.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Damla Aksesuar Tekstil, 2010 yılında Ferhat AKAR tarafından kurulmuştur. İmalata kordon uçlama imalatıyla başlayan Damla Aksesuar Tekstil, 2015 yılından itibaren tres grubunu da devreye sokarak ürün çeşitliliğini artırmıştır. Kordonun her aşamasını bünyesinde oluşturmayı hedefleyerek 2018 yılında boyahane bölümünü de oluşturup kordon renklendirme işlemine de başlamıştır  Bu sayede ham iplik şekline işleme alınan mamül kordon haline getirilir, renklendirme yapılır ve  en son kordon uçlama işlemi yapılarak hazır ürün olarak müşteriye teslim edilir.

Modern makinelerle kendini sürekli yenileyen, sektörün ihtiyaçlarını ve isteklerini takip eden firmamız her konuda inovasyon çalışmalarıyla kesintisiz sürdürmektedir. Firmamız; tuhafiye, ev tekstili, hazır giyim, ayakkabı sektörlerine kaliteli ve bol çeşitli ürünler üretmektedir.

Damla Aksesuar Tekstil bulunduğu sektörde sadece kaliteli bir tercih değil bir gereksinimdir. Kendi sektörümüzde de dâhil olmak üzere, makine parkurumuzda, deneyimli çalışanlarımız ve üstün nitelikli yönetim kadromuzun da katkılarıyla yaptığımız üretimlerin hizmet verdiğimiz tüm sektörlere katkı sağlayacağı inancındayız.

Üretim tekniklerini sürekli geliştirerek insan ve çevreye değer veren, verimliliği ön planda tutan üretim tekniklerini uygulayarak, faaliyet alanımızla ilgili yasal şartlara uygun üretim yapmaya devam etmek ilk hedefimizdir.

Ürün ve müşteri çeşitliliğini geliştirerek yurt içi ve yurt dışındaki sektörleri DAMLA kalitesiyle tanıştırmak için gereken çalışmaları yapmaktayız.

Müşterilerimizle güvene dayalı, güçlü ve daimi ilişkiler kurmak temennisiyle tüm sektör çalışanlarına iyi çalışmalar diliyoruz.

 

WhatsApp